© 2014 | Konstrui Sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone. Materiały graficzne na stronie są właśnością Konstrui Sp z o.o oraz Bikedocksolutions.com

OFERUJEMY

O nas

Jako jedyni w Polsce posiadamy w ofercie system parkowania rowerów Two Tier Bike Rack produkowane przez Bikedocksolutions oraz całej gamy innowacyjnych produktów Hiszpańskiej firmy SEMAB projects.

Współpracujemy z wykfalifikowaną kadrą inżynierów i projektantów.

Firma Konstrui Sp. z o.o. powstała w wyniku połączenia doświadczeń specjalistów w branży budowlanej, które zdobywaliśmy przy takich projektach jak City Center Rzeszów, Millenium Hall Rzeszów a także Bonarka City Center w Krakowie.

 

Specjalizujemy się w dostarczaniu klientom kompleksowej obsługi podczas inwestycji budowlanych od doradztwa, kosztorysowania, prowadzenia przetargów, prowadzenia budowy oraz ustalenia budżetu inwestycji, aż do wykonania całego projektu z rozliczeniem końcowym wykonawców.

 

Posiadamy również wyłączność na import angielskich systemów parkingowych TwoTier Bike Rack należących do Bikedocksolutions.com, lidera produkcji rowerowych systemów parkingowych na rynku

w Wielkiej Brytanii.

W 2015 roku, podpisaliśmy umowę na wyłączność dystrybucji Hiszpańskich systemów parkingów rowerowych SEMAB.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

 

Przygotujemy pełna kalkulację kosztów inwestycji, oferujemy również obsługę prawną.